



Burghiu elicoidal lemn cu vârf de centrare
Burghiu lemn cu vârf de centrare pentru forare pilot de precizie. Vârf special cu două muchii de tăiere pentru găuri forate curate și fără rupere.
| Brand | FISCHER |
| Cantitate ambalaj | 1 buc |
| Lungime de lucru | 33 |
| Diametru găurire | 3 |
| Lungime totală | 61 |
| Conţinut | 2 |
| Lungime ambalaj | 18 cm |
| Lățime ambalaj | 4 cm |
| Înălțime ambalaj | 0.4 cm |
| Greutate ambalaj | 0.01 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.