

Set de 5 burghie profesionale din material HSS 4241 cu diametru de 2,5 mm, lungime totală 57 mm. Geometria optimizată cu unghi de punct de foraj de 135° și punct de despicare integral asigură performanță superioară la găurire în oțel, oțel inoxidabil, oțel carbon și fontă. Finisajul epilat și lustruit reduce fricțiunea și uzura. Suport cilindric standard, conforme cu norma DIN 338.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 2.5 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 57 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 30 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | HSS 4241 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 5 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.