











Primești un email când produsul revine în stoc:
Freză puternică pe benzină marca YATO, echipată cu motor Loncin G420F de 9 kW (12.24 CP) și capacitate 420 cm³. Caracteristici tehnice: viteza 3600 rot/min, înălțime tăiere 250 mm, adâncime 170 mm, diametru roată frezare 300 mm cu 8 dinți. Rezervor combustibil 6.5 l (benzină E10 fără plumb), rezervor ulei 1.1 l (SAE 15W-40). Frână tamburină, răcire aer, carcasă metal robustă cu dimensiuni 1755x750x1200 mm. Dispune de oprire de urgență pentru siguranță operatorului.
| Putere | 9 kW |
| Brand | YATO |
| Capacitatea motorului | 420 cm³ |
| Cifra de afaceri | 3600 min⁻¹ |
| Înălțimea de tăiere | 250 mm |
| Adâncimea de tăiere | 170 mm |
| Tipul de combustibil | benzina fara plumb E10 |
| Capacitate rezervor de combustibil | 6.5 l |
| Tipul de ulei | SAE 15W-40 |
| Capacitate rezervor de ulei | 1.1 l |
| Tip de boot | lucrare |
| Caracteristici | oprire de urgență |
| Tip motor | Loncin G420F |
| Tip bujie | F7RTC |
| Frână | tamburină |
| Răcire | aer |
| Materialul carcasei | metal |
| Dimensiuni | 1755x750x1200 mm |
| Diametrul roții de frezat | 300 mm |
| Numărul de dinți | 8 |
| Colică | da |
| Numărul de roți | 3 |
| Un tip de cerc | pneumatic |
| Diametrul cercului | 5.71" (145 mm) (spate) |
| Numărul de cicluri din motor | 4 |
| Numărul de cilindri ai motorului | 1 |
| Interval de temperatură de funcționare | 5~30 ˚C |
| Temperatura de depozitare | 5~30 ˚C |
| Presiunea sonoră | 90.8 ± 2.5 dB(A) |
| Putere acustică | 101.0 ± 1.61 dB(A) |
| Vibrații | 6.9 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 113 kg |
| Aplicație | pentru îndepărtarea reziduurilor rezultate din tăierea arborilor |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.