



Aliajul de cobalt asigură rezistență la temperaturi înalte.Punct de ramificație în 135° pentru progres rapid în perforare.Spirală tip N pentru îndepărtare optimă a așchiilor.
Burghiu spiralat realizat din oțel HSS-Co robust în conformitate cu DIN 338, rectificat cu precizie. Punctul de ramificație în 135° asigură progresarea rapidă a perforării. Datorită aliajului de cobalt este deosebit de potrivit prelucrării materialelor tari și dure.
| Brand | FISCHER |
| Cantitate ambalaj | 10 buc |
| Lungime de lucru | 43 |
| Diametru găurire | 4 |
| Lungime totală | 75 |
| Conţinut | 10 |
| Lungime ambalaj | 1.8 cm |
| Lățime ambalaj | 1.8 cm |
| Înălțime ambalaj | 8 cm |
| Greutate ambalaj | 0.058 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.