

Burghiu din oțel rapid (HSS 4241) cu diametru 9,5 mm, ideal pentru găurirea metalelor dure și oțelurilor inoxidabile. Lungimea totală de 125 mm cu suprafață lustră și epilată asigură o bună disipare a căldurii. Unghiul punctului de foraj de 135° și punctul de despicare oferă precizie maximă și reducerea forțelor de penetrare. Suportul cilindric se adapteaza oricărui burghier standard. Potrivit pentru prelucrarea oțelului cu conținut ridicat de carbon, fontei și aplicații industriale diverse.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 9.5 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 125 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 82 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | HSS 4241 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.