
Primești un email când produsul revine în stoc:
Polizor unghiular performant cu putere de 1200 W și disc abraziv de 125 mm, echipat cu reglare electronică a vitezei (3000-11000 rot/min). Vibrații reduse și tecnologie de izolare clasa II asigură confort și siguranță în utilizare. Include mâner adițional, capac de protecție și cheie pentru montare disc. Ideal pentru prelucrarea oțelului aliat, oțelului inoxidabil și fontei. Cablu de 2 m, greutate ușoară de 2 kg.
| Putere | 1200 W |
| Brand | STHOR |
| Cifra de afaceri | 3000-11000 min⁻¹ |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Diametrul discului abraziv | 125 mm |
| Diametrul alezajului discului abraziv | 22 mm |
| Dimensiunea firului axului | M14 |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Vibrație scăzută | da |
| Lungimea cablului | 2 m |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IP20 |
| Presiunea sonoră | 88.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 99.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 6.5 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 2 kg |
| Setați conținutul | polizor unghiular |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.