

Burghiu de înaltă performanță din oțel HSS 4241, diametru 5 mm, lungime totală 86 mm. Finisaj epilat și lustruit pentru performanță optimă. Unghiul punctului de foraj de 135° și punct de despicare pentru centrare precisă. Ideal pentru găurirea în oțel inoxidabil, oțel cu conținut ridicat de carbon și fontă. Suport cilindric conform standardului DIN 338.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 5 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 86 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 52 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | HSS 4241 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.