

Lamă de ferăstrău cu lanț din oțel 65Mn, compatibilă cu lanțuri pas 3/8″ (9.52 mm). Lungime ghidaj 12″ (300 mm) cu grosime 0.05″ (1.3 mm), echipată cu 44 de celule și 9 dinți. Sistem de ungere automată a lanțului și rulmenți de tip rolă asigură performance optimă și durabilitate extinsă. Montare tip G, ideală pentru tăierea eficientă a lemnului.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Pentru lanturi | YT-84949 |
| Brand | YATO |
| Pasul lanțului | 3/8" (9.52 mm) |
| Grosimea legăturii de ghidare | 0.05" (1.3 mm) |
| Numărul de celule | 44 |
| Lungimea ghidajului | 12" (300 mm) |
| Grosimea ghidajului | 0.322" (8.2 mm) |
| Material | otel 65Mn |
| Tip de montare | G |
| Ungere automată a lanțului | da |
| Numărul de nituri | 1 |
| Numărul de dinți | 9 |
| Rulment | da |
| Tip rulment | rola |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.