

Burghiu HSS premium 10,5 mm pentru forarea metalelor, fabricat din oțel HSS 4241 de înaltă performanță. Lungimea totală de 132 mm cu lungimea piesei de lucru de 82 mm asigură penetrare eficientă. Punctul de foraj unghiular de 135° și pct de despicare integrat garantează forare preciză și rapidă. Aplicabil pe oțel inoxidabil, oțel cu carbon ridicat și fontă. Finisajul epilat și lustruit îmbunătățește performanța de tăiere.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 10.5 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 132 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 82 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | HSS 4241 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.