




Foarfecă electrică pentru tăiat tablă metală, cu motor 18V și viteză 1600 min⁻¹, fără acumulator. Tăie oțel pană la 1.2 mm, fier 1.6 mm și aluminiu 2.5 mm, perfectă pentru lucrări în construcții și ateliere. Masă ușoară de 1.8 kg și formă ergonomică permit manevrare confortabilă. Clasa izolări III și grad protecție IPX0 asigură siguranță în utilizare.
| Viteza de taiere | 1600 min⁻¹ |
| Brand | YATO |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Grosimea maximă de tăiere | 215 mm |
| Grosimea maximă de tăiere în oțel | 1.2 mm |
| Grosimea maximă de tăiere în fier | 1.6 mm |
| Grosimea maximă de tăiere în aluminiu | 2.5 mm |
| Forma de tăiere | simplu |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Numar de baterii incluse | lipsa |
| Încărcător inclus | nu |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 88.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 96.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 6.77 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 1.8 kg |
| Aplicație | pentru tăierea rapidă a tablelor de oțel și aluminiu |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.