

Burghiu freză profesional din oțel HSS 4241 cu acoperire nitrură de titan, diametru 8.0mm și lungime totală 99mm. Prindere hexagonală 1/4″ (6.3mm), ideal pentru lucrul cu metale grele: oțel inoxidabil, oțel rezistent la acizi și oțel laminat la rece. Unghi de gaurire 118°, cu punct de despicare. Duritate 58-62 HRC garantează performanță și durabilitate în aplicații industriale.
Avertizări: Atenție: purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 8 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 99 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 64 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Material | HSS 4241 |
| Finisaj de suprafață | acoperit cu nitrură de titan |
| Duritate | 58-62 HRC |
| Unghiul punctului de foraj | 118 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | oţel inoxidabil |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.