

Burghiu profesional din oțel HCS, diametru 26mm și lungime totală 460mm, cu lungimea de lucru de 360mm. Suportul în formă de hexagon se adapteaza la mașinile de găurit standard. Designul elicoidal optimizează evacuarea rumeguielii și asigură gauri curate în lemn. Material rezistent și construcție de calitate pentru performanță de lungă durată în lucrări de prelucrare a lemnului.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 26 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 460 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 360 mm |
| Dimensiune max | 13 mm |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Material | HCS |
| Aplicație | lemn |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.