




Lama cu două caneluri stabilește standarde noi în ceea ce privește viteza de forare
Burghiul rotopercutor fischer SDS Max II/ IV este un burghiu de înaltă calitate cu 2 lame de tăiere din metal dur cu locaș SDS-Plus. Geometria optimizată a burghiului cu vârful burghiului având formă pronunțată de daltă permite o perforare rapidă și rezultate sigure – în special cu bormașini cu acumulatori. Punctul pronunțat de centrare și elementul de tăiere conform PGM® garantează crearea găurilor forate precise și care corespund omologării. Tehnologia Power-Breakers cauzează microfisuri în materialul de construcții și îmbunătățește viteza de perforare. Canalul Vario-KVS asigură de asemenea transportul optim al prafului de la forare și reduce astfel uzura.
Pentru a fora orificii conforme normelor aprobarii în:
Indicat si pentru:
| Brand | FISCHER |
| Cantitate ambalaj | 1 buc |
| Lungime de lucru | 250 |
| Diametru găurire | 6 |
| Lungime totală | 310 |
| Conţinut | 1 |
| Port-dispozitiv | SDS-plus |
| Lungime ambalaj | 1.3 cm |
| Lățime ambalaj | 3.6 cm |
| Înălțime ambalaj | 37.5 cm |
| Greutate ambalaj | 0.059 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.