






Cuțit termic electric 150W pentru tăierea precisă a polistirenului, EPS și altor polimeri. Putere: 150W la 230V AC, temperatură maximă 500°C. Include 2 lame (150 și 200 mm), perie de curățare și comutator ușor de accesat. Indicatoare LED pentru monitorizare. Ușor (0,4 kg), ideal pentru lucrări de izolație, decorații și tăieturi nete și exacte.
| Putere | 150 W |
| Brand | YATO |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Lungimea de tăiere max | 150 |
| Temperatura max | 500 ˚C |
| Comutator | da |
| Indicatoare LED | da |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Masa | 0.4 kg |
| Setați conținutul | afacere |
| Aplicație | elemente de tăiere din polimeri: polipropilenă, PVC și polistiren |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.