

Burghiu profesional pentru beton cu diametru de 8mm și lungime totală de 600mm, suport SDS-Plus compatibil cu mașini de găurit cu percuție. Lamă din DK-30 cu vârf de 3 puncte și spirală dublă asigură extragere eficientă a pulberii și tăiere rapidă. Material 40Cr și finisaj epilat oferă rezistență la uzură. Set de 10 piese pentru lucrări continue în beton și materiale silicate.
| Diametru | 8 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 600 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 500 mm |
| Tip de suport pentru scule | SDS-Plus |
| Material | 40Cr |
| Materialul piesei de lucru | S4 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| Material lamei | DK-30 |
| lamă tip | vârf cu 3 puncte |
| Tip spirală | dubla |
| Numărul de piese din set | 10 |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.