




Pistol de impact profesional cu motor fără perii și cuplu maxim de 700 Nm, ideal pentru desfacerea și strângerea șuruburilor greu accesibile. Dispune de reglare electronică a vitezei de rotație (0-2600 min⁻¹) și a cuplului, comutator de sens de rotație și frână pe ax pentru o operare precisă. Tensiunea de 18V și indicatorul de încărcare facilitează lucrul pe șantier. Compatibil cu acumulatori Li-Ion 18V (nu sunt incluși).
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Cuplu maxim | 350 / 700 Nm |
| Cifra de afaceri | 0-2000 / 0-2600 min⁻¹ |
| Frecvența cursei | 0-5000 min⁻¹ |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Numar de baterii incluse | lipsa |
| Încărcător inclus | nu |
| Tip motor | fără perii |
| Tip de suport pentru scule | furnizor |
| Impact | da |
| Reglarea cuplului | da |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Comutator mod de operare | nu |
| Frână ax | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Iluminatul locului de muncă | nu |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 86.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 97.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 7.58 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 1.8 kg |
| Setați conținutul | cuvent |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.