

Set de 10 burghie SDS+ pentru beton și materiale silicate, diametru 18 mm, lungime totală 460 mm. Fabricate din oțel 40Cr cu lamă din DK-30, echipate cu vârf cu 3 puncte și spirală dublă pentru performanță optimă. Lungimea piesei de lucru de 360 mm și finisaj epilat asigură deschideri precise și curate în beton, piatră și materiale similare.
| Diametru | 18 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 460 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 360 mm |
| Tip de suport pentru scule | SDS-Plus |
| Material | 40Cr |
| Materialul piesei de lucru | S4 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| Material lamei | DK-30 |
| lamă tip | vârf cu 3 puncte |
| Tip spirală | dubla |
| Numărul de piese din set | 10 |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.