

Set profesional de 10 burghie SDS+ pentru beton cu diametru 16 mm și lungime totală 300 mm. Vârful cu 3 puncte și spirala dublă asigură penetrare rapidă și eficientă în beton și materiale silicate. Material 40Cr cu finisaj epilat și lamă DK-30 garantează rezistență maximă și durabilitate de lungă durată în lucrări grele de construcție și demolație.
| Diametru | 16 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 300 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 220 mm |
| Tip de suport pentru scule | SDS-Plus |
| Material | 40Cr |
| Materialul piesei de lucru | S4 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| Material lamei | DK-30 |
| lamă tip | vârf cu 3 puncte |
| Tip spirală | dubla |
| Numărul de piese din set | 10 |
| Aplicație | beton |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.