




Șurubelniță acumulatoare Li-Ion 14.4V cu cuplu maxim 18 Nm și două trepte de viteză (0-350 și 0-1200 rot/min). Include baterie 1300 mAh cu încărcare rapidă în 1 oră și iluminare LED a locului de muncă. Suport autocentrant 0.8-10 mm, frână ax și comutator de sens de rotație pentru versatilitate în forajul și fixarea șuruburilor. Perfectă pentru lemn (max. 20 mm) și metal (max. 8 mm).
| Cuplu maxim | 18 Nm |
| Brand | POWER UP |
| Cifra de afaceri | 0-350 / 0-1200 min⁻¹ |
| Tensiune | 14.4 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 1300 mAh |
| Numar de baterii incluse | 1 |
| Timp de încărcare | 1 h |
| Diametru maxim de gaurire in lemn | 20 mm |
| Diametrul de gaurire max | 8 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 0.8-10 mm |
| Tip de suport pentru scule | autocentrarea |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Frână ax | da |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Comutator mod de operare | da |
| Iluminatul locului de muncă | da |
| Încărcare rapidă | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | nu |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IP20 |
| Presiunea sonoră | 63.6 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 74.6 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 1.068 ± 1.5 / 1.956 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 0.85 kg |
| Setați conținutul | burghiu / șofer |
| Conținutul setului cont. | suport pentru biți de șurubelniță L = 60 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.