

Biți de calitate superioară din oțel S2 cu finisaj dur, specifici pentru șuruburi Phillips PH3. Desemnați cu suport hexagonal 1/4″ (6.3mm), aceștia suportă un cuplu maxim de 45.1Nm și sunt ideali pentru lucrări intensive în construcții, asamblare și reparații diverse.
Specificații:
| Vârf de săgeată | Phillips |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea vârfului Phillips (PH) | PH3 |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Lungime | 50 mm |
| Material | S2 |
| Finisaj de suprafață | măcinat |
| Finalizare punct | dur |
| Duritate | 58-61 HRC |
| Cuplu maxim | 45.1 Nm |
| Numărul de piese din set | 10 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.