

Setul de 10 biți oferă vârfuri Pozidriv PZ3 din oțel S2 cu duritate 58-61 HRC pentru aplicații cu cuplu maxim de 45.1 Nm. Suportul în formă hexagonală de 1/4″ (6.3 mm) se potrivește la orice șurubelniță standard. Finisaj măcinat cu vârf dur pentru performanță optimă și durată lungă de utilizare în construcții și reparații.
| Vârf de săgeată | Pozidriv |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea vârfului Pozidriv (PZ) | PZ3 |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Lungime | 25 mm |
| Material | S2 |
| Finisaj de suprafață | măcinat |
| Finalizare punct | dur |
| Duritate | 58-61 HRC |
| Cuplu maxim | 45.1 Nm |
| Numărul de piese din set | 10 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.