

Bit profesional Torx T70 cu adaptor 1/2″, lungime 55 mm, fabricat din oțel S2 și CrV 6150. Suportă un cuplu maxim de 700 Nm și oferă duritate 58-62 HRC. Finisaj cromat satin placat cu nichel și punct dur, conform standardului DIN 3120. Soluție fiabilă pentru lucrări de fixare cu cerințe de cuplu ridicat.
| Dimensiunea bitului Torx | T70 |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Cuplu maxim | 700 Nm |
| Lungime | 55 mm |
| Material | S2 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finalizare punct | dur |
| Duritate | 58-62 HRC |
| DIN | 3120 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.