

Bit Torx T40 cu adaptor 1/2″ pentru șurubelnițe și mașini de găurit profesionale. Fabricat din oțel S2 și CrV 6150 cu duritate 58-62 HRC, suportă cupluri de până la 65 Nm. Lungimea de 100 mm și finisajul cromat satin asigură durabilitate și manevrabilitate optimă.
| Dimensiunea bitului Torx | T40 |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Cuplu maxim | 65 Nm |
| Lungime | 100 mm |
| Material | S2 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finalizare punct | dur |
| Duritate | 58-62 HRC |
| DIN | 3120 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.