

Bit hexagonal de înaltă performanță cu vârf de 17mm și adaptor 1/2″ (12.7 mm), fabricat din S2 și CrMo 6150. Duritate de 58-62 HRC și finisaj cromat satin placat cu nichel asigură rezistență la coroziune și durabilitate. Suportă cupluri maxime de 1000 Nm, conform DIN 3120. Lungime de 55mm îl face ideal pentru muncă profesională în mecanică și inginerie.
| Dimensiunea vârfului hexagonal | 17 mm |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Cuplu maxim | 1000 Nm |
| Lungime | 55 mm |
| Material | S2 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finalizare punct | dur |
| Duritate | 58-62 HRC |
| DIN | 3120 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.