

Autofiletantă 18V cu cuplu maxim de 40 Nm și viteze de rotație reglabile electronic (0-440 / 0-1650 min⁻¹). Gaurire maximă în lemn până la 25 mm, cu suport autocentrabil 1,5-13 mm. Echipată cu frână ax, comutator de sens de rotație, comutator de operare și iluminare LED pentru precizie la locul de muncă. Protecție IP20 și nivel sonor redus de 71 dB(A). Necesită baterie Li-Ion 18V (nu este inclusă).
| Caracteristici | înşurubarea |
| Brand | YATO |
| Cuplu maxim | 40 Nm |
| Cifra de afaceri | 0-440 / 0-1650 min⁻¹ |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Numar de baterii incluse | lipsa |
| Încărcător inclus | nu |
| Impact | nu |
| Diametru maxim de gaurire in lemn | 25 mm |
| Diametrul de gaurire max | 10 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1.5-13 mm |
| Tip de suport pentru scule | autocentrarea |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Frână ax | da |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Comutator mod de operare | da |
| Iluminatul locului de muncă | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IP20 |
| Presiunea sonoră | 71.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 82.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 3.0 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 1.2 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.