




Unealtă versatilă cu dublu utilizare pentru înșurubare și foraje. Puterea de 22 Nm și tensiunea de 18V asigură performanță consistentă în lucrări diverse. Dispune de viteză de rotație reglabilă electronic (0-350/0-1300 min⁻¹) și comutator de sens de rotație pentru adaptabilitate maximă.
| Caracteristici | înşurubarea |
| Brand | STHOR |
| Cuplu maxim | 22 Nm |
| Cifra de afaceri | 0-350 / 0-1300 min⁻¹ |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 1300 mAh |
| Numar de baterii incluse | 2 |
| Încărcător inclus | da |
| Timp de încărcare | 3-5 h |
| Impact | nu |
| Diametru maxim de gaurire in lemn | 10 mm |
| Diametrul de gaurire max | 10 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 0.8-10 mm |
| Tip de suport pentru scule | autocentrarea |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Frână ax | nu |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Comutator mod de operare | da |
| Iluminatul locului de muncă | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | nu |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IP20 |
| Presiunea sonoră | 89.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 100.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 2.629 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 0.78 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.