




Aspirator profesional cu putere 1600W, rezervor 30L și filtru HEPA cu agitator automat pentru eficiență optimă. Versatil, acceptă lucrări uscate, umede și suflare, cu prindere pentru scule electrice. Echipat cu tub flexibil 7,5m, tuburi prelungitoare și vârfuri multiple. Greutate ușoară 4,5kg cu 4 roți pentru mobilitate. Izolație clasa I și protecție IPX4.
| Tipul muncii | uscat |
| Brand | YATO |
| Caracteristici | Agitator automat al filtrului HEPA |
| Putere | 1600 / 3600 W |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50-60 Hz |
| Vacuum de lucru | 20 kPa |
| Capacitate rezervor | 30 l |
| Tip filtru | HEPA |
| Priză pentru scule electrice | da |
| Colică | da |
| Numărul de roți | 4 |
| Lungimea cablului | 7.5 m |
| Sarcina maximă a prizei | 2000 W |
| Clasa de izolare electrica | I |
| Grad de protectie | IPX4 |
| Masa | 4.5 kg |
| Setați conținutul | aspirator |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.