

Arzător profesional pentru acoperișuri cu putere de 8 kW și două duze de 25 și 30 mm, capabil să atingă 1300°C. Alimentare cu gaz butan sau propan-butan dintr-un cilindru extern. Lungime pistolet de 370 mm cu furtun de 1.5 m, reglare variabilă a puterii flăcării pentru control precis. Include șarpe și duze pentru multiple aplicații în construcții.
Avertizări: Utilizați numai cu recipiente reutilizabile cu conector filetat. Utilizați doar în zone bine ventilate. Citiți instrucțiunile înainte de utilizare.
| Putere | 8 kW |
| Brand | YATO |
| Tipul de gaz de alimentare | butan dintr-un cilindru extern |
| Temperatura flăcării | max 1300 ˚C |
| Consumul de gaz | 582 g/h |
| Lungimea pistoletului (fără lungimea furtunului) | 370 mm |
| Numărul de cupe de arzător | 1 |
| Dimensiunea paharelor arzătoarelor | 25 |
| Dimensiunea firului | 22 mm |
| Aprindere piezo | nu |
| Reglarea puterii flăcării | da |
| Lungimea furtunului | 1.5 m |
| Setați conținutul | torță |
| Aplicație | lipirea |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.