

Instrument profesional cu putere de 3 kW, ideal pentru îndepărtarea buruienilor în locuri greu accesibile cu masina de tuns iarba, cum ar fi lângă garduri sau pe poteci intre pietre. Dispozitiv portabil cu lungime de 850 mm, echipat cu aprindere piezo și reglare a puterii flăcării pentru control precis. Flacără cu temperatura maximă de 1300°C și consum eficient de 226 g/h.
Caracteristici principale:
Avertizări: Utilizați numai cu recipiente reutilizabile prevăzute cu conector filetat. Utilizați doar în zone bine ventilate. Citiți instrucțiunile înainte de folosire.
| Putere | 3 kW |
| Brand | VOREL |
| Tipul de gaz de alimentare | propan |
| Tipul recipientului de gaz | de unică folosință |
| Temperatura flăcării | max 1300 ˚C |
| Consumul de gaz | 226 g/h |
| Lungimea pistoletului (fără lungimea furtunului) | 850 mm |
| Numărul de cupe de arzător | 1 |
| Dimensiunea paharelor arzătoarelor | 25 mm |
| Dimensiunea firului | 7/16" (11 mm) |
| Aprindere piezo | da |
| Reglarea puterii flăcării | da |
| Setați conținutul | torță |
| Aplicație | pentru indepartarea buruienilor, mai ales in locurile in care nu cosim cu masina de tuns iarba, de ex. langa garduri, pe poteci intre pietre etc. |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.