



Mașină de spălat profesională cu putere de 2000 W și debit de 6 l/min pentru curățare eficientă. Presiune maximă de 15 MPa și tehnologie de reglare a presiunii oferă versatilitate în spălarea automobilelor, suprafețelor și echipamentelor. Cablul de 5 m asigură mobilitate maximă pe șantier. Gradul de protecție IPX5 garantează fiabilitate în condiții umede, iar izolarea de clasa II îmbunătățește siguranța în utilizare continuă. Ușor de transportat și operat chiar și de utilizatori neexperimentați.
| Putere | 2000 W |
| Brand | YATO |
| Tensiune | 230-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Presiunea maximă a apei | 15 MPa |
| Presiunea apei | 10 MPa |
| Consumul de apă | 6 l/min |
| Presiunea apei de alimentare | 0.15-0.30 MPa |
| Temperatura apei de alimentare max | 50 ˚C |
| Forta de retragere max | 14.83 N |
| Capacitate max | 10 l/min |
| Presiune max | 20 MPa |
| Presiune extremă | 16 MPa |
| Temperatura maximă a apei lancei | 60 ˚C |
| Temperatura apei max | 60 ˚C |
| Materialul carcasei | PVC |
| Lungimea cablului | 5 m |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IPX5 |
| Presiunea sonoră | 85.8 ± 3.00 dB(A) |
| Putere acustică | 95.39 ± 3.00 dB(A) |
| Vibrații | 2.64 m/s² |
| Masa | 8.2 kg |
| Setați conținutul | mașină de spălat |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.