







Primești un email când produsul revine în stoc:
Aparat de lipit plastic compact și puternic, 60W, care se încălzește în 5 secunde la temperatura maximă de 600°C. Alimentare 220-240V AC, clasa de izolare electrica II. Set complet cu transpistol, 200 agrafe (4×50 buc), clește lateral și tăietor. Utilizare perfectă pentru repararea rapidă a fisurilor și defectelor pieselor din plastic cu agrafe de formă specială. Compatibil cu modelul YT-824490.
| Putere | 60 W |
| Brand | YATO |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50/60 Hz |
| Temperatura max | 600 ˚C |
| Timp de încălzire | 5 s |
| Comutator | da |
| Temperatura de depozitare | 10~38 ˚C |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Masa | 0.24 kg |
| Setați conținutul | transpirație |
| Aplicație | pentru repararea fisurilor și defectelor pieselor din plastic cu ajutorul unor capse de formă specială |
| Compatibil cu(e) | YT-824490 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.