

Antrenor tip L culisabil, 1/2″ (12,7mm), cu lungime totală de 330mm și braț de 62mm. Fabricat din oțel CrV 50BV30 cu finisaj cromat și satin conform normei DIN 3121. Cap angrenat la unghi de 70° pentru acces în zone înguste și dificile. Tijă cu rază de 16mm, robust și ergonomic pentru aplicații profesionale.
| Gest | L |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea driverului | 1/2" (12.7 mm) |
| Lungime totală | 330 mm |
| Lungimea piesei de tip L | 62 mm |
| raza tijei | 16 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| DIN | 3121 |
| Unghiul capului | 70 ˚ |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.