










Adaptor universal de putere cu suport pentru prize internaționale (tip I, G, A, C), permițând utilizare în peste 150 de țări. Dispune de port USB-A cu încărcare rapidă QC3.0 și port USB-C cu Power Delivery, cu putere totală de ieșire de 20W. Tensiune de funcționare 110-240V, protecție împotriva supraîncărcării cu siguranță 8A și protecție pentru copii. Compact și ușor (120g), ideal pentru călătorii și utilizări profesionale.
| Gest | priză universală și fișe cu o priză QC3.0 USB-A + o priză PD USB-C |
| Brand | YATO |
| priză tip | I (AU, CN) |
| Tip priză | global |
| Material | PC |
| Culoare | negru |
| Împământare | nu |
| Tensiune | 110-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50/60 Hz |
| Putere | 880 (la 110 V a.c.) |
| Putere maxima | 1840 W |
| Curent maxim | 8 A |
| Consum de energie min | 600 mA |
| Siguranță | 8A |
| Grad de protectie | IP20 |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Puterea totală de ieșire maximă a porturilor USB | 20 W |
| Tensiunea de ieșire a portului USB | 5 |
| Curent de ieșire maxim al portului USB | 3 |
| Protecția copilului | da |
| Masa | 120 g |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.