


Adaptor profesional din oțel carbon și PVC, cu suport hexagonal 1/4″ (6,3 mm) și lungime de 155 mm. Unghiul de 90° permite accesul în spații înguste și colțuri greu accesibile. Cuplu maxim de 13 Nm și viteză maximă de 400 min⁻¹ asigură performanță stabilă în lucru manual și semi-mecanic. Comutatorul de sens de rotație oferă versatilitate în aplicații diverse.
Avertizări: Atenție: purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Brand | STHOR |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Lungime | 155 mm |
| Material | oțel carbon |
| RPM max | 400 min⁻¹ |
| Cuplu maxim | 13 Nm |
| Unghiul de înclinare | 90 ˚ |
| Comutator de sens de rotație | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.