



Adaptor profesional marca YATO cu suport hexagonal 1/4″ (6.3 mm), lungime 37 mm, fabricat din oțel inoxidabil. Parametri: viteză maximă 1200 rot/min, cuplu maxim 12 Nm, unghi de înclinare 105°. Prevăzut cu comutator de sens de rotație pentru flexibility în utilizare. Potrivit pentru burghiu, șurubelnițe electrice și alte echipamente cu port standard 1/4″.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Brand | YATO |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Lungime | 37 mm |
| Material | oţel inoxidabil |
| RPM max | 1200 min⁻¹ |
| Cuplu maxim | 12 Nm |
| Unghiul de înclinare | 105 ˚ |
| Comutator de sens de rotație | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.