

Primești un email când produsul revine în stoc:
Baterie de tip Li-Ion cu tehnologie modernă, oferă autonomie extinsă pentru unelte fără fir. Capacitate de 4000 mAh și timp de încărcare rapid de 2 ore asigură disponibilitate continuă a energiei pentru proiecte. Indicatorul de încărcare permite monitorizarea ușoară a stării bateriei.
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Brand | YATO |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 4000 mAh |
| Timp de încărcare | 2 h |
| Energia bateriei | 72 Wh |
| Încărcare rapidă | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Masa | 0.67 kg |
| Pentru | pentru toate dispozitivele de sistem Yato 18V |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.