

Zencuitor din oțel HSS cu prindere hexagonală 1/4″ (6.3 mm) pentru teșirea precisă a marginilor găurilor. Diametru 8.3 mm și lungime 40 mm, cu 5 lame și unghi de foraj 45° pentru performanță optimă. Finisaj epilat și punct de despicare pentru durabilitate. Se utilizează pentru găuri în metal, lemn și plăci laminate, compatible cu șuruburi M5-M10 și capete PH/PZ.
| Diametru | 8.3 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime | 40 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Unghiul punctului de foraj | 45 ˚ |
| Numărul de lame | 5 |
| Material | HSS |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| Punct de despicare | da |
| Aplicație | teșirea marginilor găurilor din metal, lemn, plăci laminate etc. |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.