

| Diametru | 16.5 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime | 45 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Unghiul punctului de foraj | 45 ˚ |
| Numărul de lame | 5 |
| Material | HSS |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| Punct de despicare | da |
| Aplicație | teșirea marginilor găurilor din metal, lemn, plăci laminate etc. |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.