

Primești un email când produsul revine în stoc:
Corp de iluminat LED waterproof IP65 cu putere de 50W și flux luminos de 4500 lm, potrivit pentru medii umede și expuse. Construcție robustă din policarbonat cu 250 LED-uri SMD care asigură o temperatură de culoare neutră (4000K) și un indice CRI Ra >80 pentru redare naturală a culorilor. Dimensiuni compacte (1500x80x50 mm) cu posibilitate de montare pe suprafață sau suspensie. Rezistent la impact, ideal pentru exterioare și zone industriale.
Caracteristici principale:
| Tip | LED SMD |
| Brand | YATO |
| Putere | 50 W |
| Fluxul luminos | 4500 lm |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50/60 Hz |
| Materialul carcasei | PC |
| Material abajur | PC |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 1500x80x50 mm |
| Tip de montare | montat la suprafață (pentru montare pe tavan sau pe perete) |
| Rezistenta la impact | da |
| Sursa de lumina | 250 LED |
| Temperatura de culoare | 4000 K |
| Indicele de redare a culorii CRI Ra | >80 |
| Unghi de lucru | 120 ˚ |
| Înălțime de instalare min | 2 m |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 2Gx1 mm² |
| Tipul de izolare a cablului | H07RN-F |
| Numărul de cicluri de pornire/oprire | >15000 |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IP65 |
| Temperatura mediului ambiant | 25 ˚C |
| Masa | 1 kg |
| Aplicație | iluminatul instalațiilor industriale, comerciale și de servicii, în special: parcări, depozite, ateliere, căi de comunicație, hale de producție, terminale de transport |
| Setați conținutul | lampă |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.