









Pulverizator profesional cu capacitate mare de 12 litri, perfect pentru aplicații diverse în grădină și spații mari. Funcționează la tensiune de 18V d.c. cu baterie Li-Ion, oferind eficiență constantă cu debit de aproximativ 1,5 l/min și rază maximă de pulverizare de 7 metri.
Notă: Acumulatorul și încărcătorul nu sunt incluși în set.
| Eficienţă | ≤1.5 l/min |
| Brand | YATO |
| Raza de pulverizare max | 7 m |
| Capacitate rezervor | 12 l |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Numar de baterii incluse | lipsa |
| Încărcător inclus | nu |
| Caracteristici | pulverizator |
| Comutator | da |
| Presiunea sonoră | 60.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 70.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 0.74 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 3.4 (gol) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.