









Primești un email când produsul revine în stoc:
Ventilator versatil care funcționează atât cu baterie 18V Li-Ion cât și conectat la rețea 240V. Diametrul ventilatorului de 230 mm asigură o circulație eficientă a aerului, cu două trepte de viteză (1700 și 2600 min⁻¹). Capabil de rotație completă 360°, este perfect pentru răcire pe șantier, în atelier sau acasă. Echipat cu mâner de transport pentru mobilitate maximă și ieșire de 12V pentru alte aplicații.
| Cifra de afaceri | 1700 / 2600 min⁻¹ |
| Brand | YATO |
| Diametrul ventilatorului | 230 mm |
| Unghi de lucru | 0-360 ˚ |
| Tensiune | 100-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50/60 Hz |
| Tensiunea bateriei | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Numar de baterii incluse | lipsa |
| Încărcător inclus | nu |
| Mâner de transport | da |
| Curent de ieșire | 2 A |
| Tensiune de ieșire | 12 V d.c. |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Masa | 2.4 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.