
Primești un email când produsul revine în stoc:
Vatră din fontă pentru șemineu de grădină, solid și durabil pentru încălzire outdoor. Construcție robustă din fontă neagră cu grătar din fier forjat, oferă stabilitate și rezistență pe termen lung. Dimensiuni: 60×33 cm cu adâncime de 22 cm, perfect pentru spații de dimensiuni medii. Finisaj negru mat, masă: 8 kg, grosime tablă: 0.4 mm. Ideal pentru zile relaxante în aer liber.
| Dimensiuni | 60x33 cm |
| Brand | LUND |
| Grosimea foii | 0.4 mm |
| Înălțimea focarului | 33 cm |
| Diametrul focarului | 60 cm |
| Adâncimea focarului | 22 cm |
| Material | fontă |
| Material grătar | fier forjat |
| Culoare | negru |
| Masa | 8 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.