


Vatră de grădină C7 din tablă metalică negru, dimensiuni 50x35x27 cm, ideală pentru aprinderea focurilor în aer liber. Construcție robustă cu grosime tablă de 3 mm și vopsea rezistentă la căldură pentru durabilitate pe termen lung. Focar cu lățime de 9 cm, echipată cu 2 mânere pentru transport ușor.
| Dimensiuni | 50x35x27 cm |
| Brand | LUND |
| Grosimea foii | 3 mm |
| Lățimea fundului focarului | 9 cm |
| Material | plăcuță metalică |
| Finisarea șemineului | vopsea rezistentă la căldură |
| Culoare | negru |
| lumină | da |
| Număr de mânere | 2 |
| Masa | 10 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.