



Vas spacios din polipropilență cu capacitate de 87,7 litri, perfect pentru prepararea mortarelor, adezivilor și amestecarea materialelor în vrac. Design circular cu dimensiuni de 645×395 mm și greutate redusă de 2,17 kg ușurează transportul pe șantier. Suportă sarcini de până la 40 kg și poate fi utilizat pentru colectarea apei în timpul lucrărilor. Finisaj negru, rezistent și durabil.
| Capacitate | 87.7 l |
| Brand | VOREL |
| Capacitate aproximativă | 90 l |
| Sarcina maxima | 40 kg |
| Dimensiuni | 645x395 mm |
| Material | PP |
| Formă | circulară |
| Culoare | negru |
| Masa | 2.17 kg |
| Aplicație | prepararea mortarelor si adezivilor |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.