



Primești un email când produsul revine în stoc:
Vas dreptunghiular din polipropilență cu capacitate de 83,7 litri, ideal pentru prepararea mortarelor, adezivilor și amestecarea materialelor în vrac pe șantier. Dimensiuni generoase (790x510x305 mm) și structură robustă suportă sarcini până la 40 kg. Material rezistent la uzură și coroziune, ușor de curățat și transportat. Perfectă pentru colectarea apei și gestionarea deșeurilor în timpul lucrărilor de construcție.
| Capacitate | 83.7 l |
| Brand | VOREL |
| Capacitate aproximativă | 90 l |
| Sarcina maxima | 40 kg |
| Dimensiuni | 790x510x305 mm |
| Material | PP |
| Formă | rectangular |
| Culoare | negru |
| Masa | 1.82 kg |
| Aplicație | prepararea mortarelor si adezivilor |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.