




Unealtă oscilantă versatilă cu motor de 20V, ideal pentru diverse lucrări de tăiere, zgăriere și șlefuire. Oferă 19.000 de oscilații pe minut cu unghi de 3°, asigurând preciziune și control în fiecare aplicație.
Notă: Bateria și încărcătorul se vând separat.
| Cifra de afaceri | 19000 min⁻¹ |
| Brand | STHOR |
| Unghiul de oscilație | 3 ˚ |
| Tensiune | 20 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Numar de baterii incluse | lipsa |
| Încărcător inclus | nu |
| Comutator de sens de rotație | nu |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 84.6 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 95.6 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 16.22 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 1.5 kg |
| Setați conținutul | unealtă oscilantă multifuncțională |
| Aplicație | tăiere |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.