






Primești un email când produsul revine în stoc:
Unealtă compactă și versatilă cu baterie reîncărcabilă, ideală pentru amatori și profesioni pentru diverse lucrări de finisare. Specificații principale:
Perfect pentru tăiere, zgâriere, sfâșiere și șlefuire în spații restrânse.
| Cifra de afaceri | 5000-15000 min⁻¹ |
| Brand | YATO |
| Tensiune | 10.8 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 1500 mAh |
| Numar de baterii incluse | 2 |
| Timp de încărcare | 1 h |
| Deschidere rapida | da |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Comutator de sens de rotație | nu |
| Iluminatul locului de muncă | da |
| Încărcare rapidă | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 78.2 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 89.2 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 1.609 ± 1.5 / 2.503 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 0.8 kg |
| Setați conținutul | unealtă oscilantă multifuncțională |
| Aplicație | tăiere |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.