

Tubulară Torx E18 cu prindere 1/2″ (12.7 mm), fabricată din oțel CrV 50BV30 de înaltă calitate cu finisaj cromat și satin. Lungimea compactă de 38 mm o face ideală pentru spații restânse și acces la capete de șuruburi în locuri dificile. Certificată DIN 2124, asigură fiabilitate în aplicații profesionale.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | E18 |
| Tipul capacului | Torx |
| Lungime | 38 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 19.4 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 23.8 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| DIN | 2124 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.