

Tubulară Torx E14 cu prindere 1/2″ (12,7 mm), conform standardului DIN 2124. Fabricată din oțel CrV 50BV30 cu finisaj cromat și satin. Lungime de lucru 38 mm, diametru exterior al capacului 16,3 mm. Capac Torx E14 compatibil cu diverse zăvoare de siguranță și piese cu profil Torx. Instrument durabil și precis pentru lucrări profesionale de mecanică și reparații.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | E14 |
| Tipul capacului | Torx |
| Lungime | 38 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 16.3 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 21.8 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| DIN | 2124 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.