

Tubulară Torx E12 cu soport 1/2″ (12,7 mm) din oțel CrV 50BV30 tratat. Lungime 38 mm cu diametru exterior 14,9 mm și priză de driver 21,8 mm. Finisaj cromat satinato pentru protecție împotriva coroziunii. Conform standardului DIN 2124, este potrivită pentru șuruburi Torx în aplicații diverse, asigurând precizie și durabilitate.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | E12 |
| Tipul capacului | Torx |
| Lungime | 38 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 14.9 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 21.8 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| DIN | 2124 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.